Start arrow Paintball
Paintball Drukuj Poleć znajomemu

Co to jest PAINTBALL ?

Paintball Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia. Jest sportem, w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równi, a wiek nie odgrywa żadnej roli. Paintball jest urzeczywistnieniem naszych młodzieńczych marzeń zabawy w wojnę przy czym nie ciskamy tylko słowami "trafiłem cię!!!", "dostałeś!!!" lecz także żelatynowymi kulkami nie pozostawiającymi wątpliwości kto dostał, a kto nie. Generalnie jest to gra, - wykorzystująca kulki z farbą (paintballs) miotane przez broń pneumatyczną na HP/CO2 zwaną markerami. 

     

Na polu czekają – 4 wieżyczki wartownicze, bunkier, przeszkody w kształcie węży  i przede wszystkim 2,5 metrowy miś ze słomy jak i wiele innych ciekawych i nowatorskich przeszkód!

 

 

Osiągniecie celu w wyznaczonym czasie:

  • zdobyć, dostarczyć i zrealizować odpowiedni plan w trakcie kilkuminutowej rozgrywki. 

Strategia osobista i grupowa:

  • przemyślane wykorzystanie zasobów ludzkich w obronie i ataku. 

Przywódctwo / Podporządkowanie:

  • chęci i zdolności do owodzenia lub podporządkowania sie dowodzącym. 

Współpraca / Działanie zespołowe:

  • zdacie sobie sprawę, że współpraca w paintballu a co za tym idzie i życiu a także pracy jest kluczem do sukcesu tak samo ważnym jak indywidualne zdolności poszczególnych osób  

Myślenie koncepcyjne i zapobiegawcze:

  •  planowanie, organizowanie, kontrolowanie i motywowanie - 4 kluczowe funkcje zarządzania- to od Ciebie i Twoich współpracowników zależeć będzie sukces lub porażka. Każda decyzja przynosi konsekwencje - decyzja- konsekwencja

I to co w paintballu jest najważniejsze :

wzmocnienie poczucia uznania oraz wspaniałą zabawę 

  • gra w Paintball wyzwala uczucie spełnienia niezależnie od tego czy wgrywasz czy nie 

 

Ciekawostką którą możesz zauważyc u swoich współtowarzyszy broni jest to iż grają tak samo jak zachowują się w codziennym życiu- osoba pasywna i niewychodząca naprzeciw wyzwaniom z pewnością schowa się w bunkrze i tam będzie obserwowac rozwój sytuacji. Z kolei osoba przebojowa i odważna z przypuści atak na pozycje wroga, będzie się skradała, czołgała i biegała tylko po to by osiągnąc cel misji. Po każdej rozgrywce poznajemy się lepiej, poznajemy także arenę naszych zmagań. Gdy znów zacznie się bitwa każdy zawodnik będzie wiedział jakie cechy i umiejętności powinien wnieśc do gry by odnieśc sukces.

      Te doświadczenia pozwolą abyś wraz ze swymi znajomymi lub pracownikami  potrafił analizowac obecne dokonania, znajdywac swoje mocne i słabe strony, oraz zdobył umiejętnośc korzystania z wcześniejszych doświadczeń. Może odkryjesz jakieś ukryte zdolności w swoich pracownikach lub znajomych? Może nie umiałeś wczeńsniej tego dojrzec? W wirze walki o każdy metr kwadratowy areny ludzie działają pod wpływem silnych emocji i adrenaliny i pomimo świetnej zabawy są poddawaniu dużej presji ze strony przeciwnika – czyli będą się zachowywac tak jak w stresujących momentach swojej pracy lub życia.

 

 Zapraszamy do zapoznania sie REGULAMINEM PBARENA 

 

 

PB Arena

bunkier.jpg